28 Nisan 2011 Perşembe

--- eBaY (-ciğim) ---

Canımız ciğerimiz Ebay'ciğimiz hiç bi zaman sorgu sual demez, kargosunu yollar,0.01 $ bile olsa yollar... acımaz... İ$te ööle bi gündeyim =)
Gereksiz alı$weri$lerin kraliçesi olarak ben, kargo ambargosuna takılmadan ürünlerime kawu$tum.
"Gereksiz" derken bo$una demiorum tabii, gerçekten "gereksiz"(!)

Ewet... aldığım ilk gereksiz ürün "keyboard sticker"larım. Aslında onlara gereksiz diyerek haksızlık etmek istemiorum. Hem görsel olarak mutluluk werici, hem de tu$ların a$ınmasını, kirlenmesini önlüyor (bunları sööleyerek yaptığım alı$weri$ içimi rahatlatsın istiyorum sanırım =D)
Fotosu $ööle efendim...

(fotoğrafı bi' türlü çewiremedim n'ooluyo bööle yahu :S)

Bi diğer gereksiz alı$weri$im ise çıt çıt saçlar. Saçlarım kısa olmamasına rağmen "merak"tan aldım... Merakla ilgili çe$itli atasözleri we deyimler war fakat nedense duymak istemiorum $u an =)
Aslında farklı renkteler ama 1 ton... doğal olması açısından bööle tercih ettim. Bu arada tabiiki 2 adet çok az. Deneme amaçlı aldım, çok kullanı$lı olduğuna kanaat getirdim we bugün tekrar sipari$ werdim =)
Buyrunuz fotoğrafı;Son olarak da sewdiceğe krawat aldım. Onun fotosu yok =)

Yaniii ne dioruuuuzzz... Ya$asın GEREKSİZ ALI$WERİ$!

4 yorum:

 1. :) aynen. ben de ebay dan çok alışveriş yaparım. genelde takı almayı tercih ediyorum. çok eğlenceli ve ilginç şeyler var. çeşit çok çok çok. türkiyedekileri beğenmemeye başladım artık:):)

  YanıtlaSil
 2. Ya$asın! Yalnız değilim! =)

  YanıtlaSil
 3. AY BENDE İSTİYORUM NERDEN SİPARİŞ ETTİN KUZU bu arada ben seçil izlersen sevinirim sayfanı çok begendim tatlım muckssssss

  YanıtlaSil
 4. EBAY'den sipari$ ettim hepsini.

  Te$ekkürlerrr

  YanıtlaSil